Fuchs

Domov

Aktualizácia certifikátov

Aktualizácia certifikátov

V sekcii Certifikáty nájdete aktuálne certifikáty ISO 9001:2008 a ISO/TS 16949:2009 našich sesterských spoločností FUCHS EUROPE SCHMIERSTOFFE GMBH (Mannheim a Kiel) a FUCHS LUBRITECH GMBH (Kaiserslautern). Certifikované spoločnosťami DQS, IQNET,TÜV SÜD.

 

dátum publikovania: 28. 8. 2012

Titan GT1 5W-40 ako náhrada produktu Titan Supersyn Plus 5W-40

Titan GT1 5W-40 ako náhrada produktu Titan Supersyn Plus 5W-40

Vážení zákazníci, v našom e-shope nájdete ďalší prvotriedny motorový olej Titan GT1 5W-40 ako náhradu za veľmi obľúbený produkt Titan Supersyn Plus 5W-40, ktorý bol vyradený z nášho predajného portfólia. Titan GT1 5W-40 je inováciou za predošlý produkt a spĺňa viacero schvální a špecifikácií, navyše je možné ho použit pre automobily s predĺženým intervalom i bez neho. Nech sa páči, tu je priamy link.


 

dátum publikovania: 15. 3. 2012

Transformátorové oleje opäť v našom portfóliu

Transformátorové oleje opäť v našom portfóliu

Naša spoločnosť Fuchs Oil Corp. (SK), spol. s r. o. opäť rozšírila svoju ponuku
o transformátorové oleje. Tieto oleje sa dodávajú na náš trh pod označením Transformátorový olej ITO 100 a Transformátorový olej ITO 200. Obidva oleje sa používajú  ako náplň do transformátorov, spínačov, silových kondenzátorov a iných prístrojov pracujúcich s vysokým napätím. Tieto transformátorové oleje plne spĺňajú požiadavky medzinárodnej normy IEC  60296. V prípade potreby ďaľších technických informácii kontaktujte nášho pracovníka Ing. Miroslav Kačmára (kacmar@fuchs.sk), v prípade že máte záujem o obchodnú ponuku kontaktujte Ing. Pavla Ďuriša (duris@fuchs.sk)

dátum publikovania: 12. 9. 2011

Kompresorový olej RENOLIN SynAir 46

Kompresorový olej RENOLIN SynAir 46

Naša spoločnosť FUCHS ponúka  široký sortiment kompresorových olejov na báze minerálnych a syntetických olejov. Do tohto sortimentu pribudol nový olej špičkovej kvality s názvom RENOLIN SynAir 46. Tento olej  bol vyvinutý v spolupráci s výrobcom kompresorov firmou ALMIG. Tento výrobok je moderná  kvapalina určená na mazanie vzduchových skrutkových kompresorov. Vyznačuje sa vynikajúcou oxidačnou a termálnou stabilitou. Vďaka použitému špeciálnemu základovému oleju a synergicky pôsobiacim  prísadám RENOLIN SynAir 46 zabraňuje tvorbe úsad a lakov a to i pri vysokých koncových teplotách. RENOLIN SynAir 46 má tiež vynikajúcu biologickú rozložiteľnosť – pri testovaní podľa testu OECD 301 C sa dosiahla biologická rozložiteľnosť > 60 %. Ďalšou výhodou je samočistiaca schopnosť, takže rozpúšťa staré laky v existujúcom systéme.
RENOLIN SynAir 46 je dostupný v 10 litrových balení.

dátum publikovania: 20. 7. 2011

FUCHS CASSIDA - Prehľad aplikácií

FUCHS CASSIDA - Prehľad aplikácií

Firma FUCHS vo svojom širokom sortimente ponúka aj špeciálne potravinárske mazivá značky CASSIDA, ktoré sú vhodné pre aplikáciu v priemysle výroby potravín a nápojov  ako aj v priemysle výroby krmív. Pre uľahčenie orientácie pre našich zákazníkov sme pripravili tabuľku umožňujúcu získať prehľad o jednotlivých mazivách a ich aplikáciach. Tabuľku si môžete stiahnúť TU!
V prípade potreby ďaľších informácii kontaktujte nášho pracovníka Ing. Miroslav Kačmára (kacmar@fuchs.sk , 0903 527 498), v prípade že máte záujem o obchodnú ponuku kontaktujte Ing. Dušana Čellára (cellar@fuchs.sk , 0911 527 498)

dátum publikovania: 8. 7. 2011

Stránka: pred.1, 2, 36ďalšiaprihlásiť sa

heslo je citlivé na veľkosť písmen

Copyright © 2009 Fuchs, Všechna práva vyhrazena ®
realizace: Muflo.cz