Fuchs

Domov

Spoločnosť ZF ocenila spoločnosť FUCHS ako najlepšieho globálneho dodávateľa

Spoločnosť ZF ocenila spoločnosť FUCHS ako najlepšieho globálneho dodávateľa

Na prvom spoločnom globálnom mítingu významných  dodávateľov konanom v decembri 2015 ocenil  koncern ZF / ZF TRW svojich najlepších globálnych dodávateľov. Ocenením  Top – dodávateľ pre koncern ZF bola odmenená aj naša spoločnosť FUCHS.
V tomto roku udelil koncern ZF celkom 14 ocenení v rôznych kategóriách. Ôsmy ročník tohto udeľovania ocenení bol podľa vyjadrenia koncernu súčasne aj istou premiérou: bolo to prvý spoločný globálny míting dodávateľov, na ktorom boli koncernom ZF a ZF TRW udeľované ocenenia „Supplier Awards“.
Osobitné ocenenie ako globálny dodávateľ roku 2015 dostala spoločnosť FUCHS. Komisia sa pochvalne vyjadrila o vysokej kvalite a flexibilite spoločnosti FUCHS ako dodávateľa. Spoločnosť FUCHS bola  prezentovaná v celosvetovom meradle ako výrobca  aj pre oblasť špecializovaných, expandujúcich trhov koncernu ZF. „Aby spoločnosť naďalej obstála v globálnom hodnotení a plnení náročných kritérií, snažíme sa jednak byť na prvom mieste z hľadiska inovácií produktov, ako aj optimálnych nákladov. K naplneniu obidvoch týchto aspektov prispievajú v nemalom rozsahu naši dodávatelia“, uviedol Wilhelm Rehm pôsobiaci v predstavenstve koncernu ZF. 

dátum publikovania: 4. 2. 2016

Nové katalógy FUCHS v tlačovej aj elektronickej verzii

Nové katalógy FUCHS v tlačovej aj elektronickej verzii

Pripravili sme pre Vás nové verzie produktových katalógov FUCHS, v slovenskom jazyku. Rozdelli sme ich do 2 verzií - Automobilové mazivá a Priemyselné mazivá. V katalógoch nájdete prehľad našich najpredávanejších produktov, od automobilových a motocyklových mazív, cez priemyselné oleje a mazivá, až po čistiace a antikorózne prostriedky. Katalóg si môžete stiahnúť v sekcii Archív > Elektronické katalógy alebo priamo:
FUCHS Automobilové mazivá
FUCHS Priemyselné mazivá


V prípade, že máte záujem o printové verzie katalógov, kontaktujte nás na fuchs@fuchs.sk 

dátum publikovania: 18. 5. 2015

Certifikácia spoločnosti

Certifikácia spoločnosti

Naša spoločnosť FUCHS OIL CORP. (SK), spol. s r. o. vlastní certifikát, ktorým potvrdzuje, že má vybudovaný, zdokumentovaný a zavedený systém manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001: 2009 / EN ISO 9001: 2008, v rozsahu platnosti "Nákup a predaj priemyselných olejov a mazív". Zavedenie certifikátu bolo jedným z cieľov našej spoločnosti, ktorým potvrdzujeme, že naša spoločnosť pracuje na najvyššom stupni kvality. Certifikát v plnom znení nájdete na tomto odkaze.

dátum publikovania: 3. 2. 2014

Nové sídlo našej spoločnosti a nová fakturačná adresa

Nové sídlo našej spoločnosti a nová fakturačná adresa

Vážení obchodní partneri, milí zázkazníci a priatelia,
Dňa 1.6.2013 naša spoločnosť FUCHS OIL CORP. (SK), spol. s r. o. mení svoje sídlo, ktoré bolo doteraz: Štvrť kpt. Nálepku 755/5, 976 97 Dubová-Nemecká

Nové sídlo spoločnosti od uvedeného dátumu sa stáva:
FUCHS OIL CORP. (SK), spol. s r. o.
Štúrova 51
977 01 Brezno


Nové sídlo našej spoločnosti je zároveň korešpondenčná adresa. Od 21.6.2013 je uvedená nová adresa platná aj ako fakturačná adresa a zapísaná v Obchodnom registri SR. Telefónne, faxové čísla a ostatné náležitosti ostávajú nezmenené. Tešíme sa ďalšiu spoluprácu.

dátum publikovania: 27. 5. 2013

FUCHS - Výrobný program - Elektronický katalóg

FUCHS - Výrobný program - Elektronický katalóg

Na základe dopytu našich zázkazníkov Vám prinášame na stiahnutie aktuálny elektronický katalóg našich produktov, resp. Výrobný program spoločnosti FUCHS. V katalógu nájdete prehľad našich najpredávanejších produktov, od automobilových a motocyklových mazív, cez priemyselné oleje a mazivá, až po čistiace a antikorózne prostriedky. Katalóg si môžete stiahnúť v sekcii Archív > Elektronické katalógy alebo priamo TU!

dátum publikovania: 21. 1. 2013

Stránka: 1, 26ďalšiaprihlásiť sa

heslo je citlivé na veľkosť písmen

Copyright © 2009 Fuchs, Všechna práva vyhrazena ®
realizace: Muflo.cz